מעבר לאתר המותאם

  פרויקטור הקורונה: "ממליץ לאנשים בסיכון להמשיך לעטות מסכות"

  אסתי פלד No Comments on פרויקטור הקורונה: "ממליץ לאנשים בסיכון להמשיך לעטות מסכות"

  פרויקטור הקורונה, פרופ' סלמן זרקא ב'מהדורת המרכזית': "הנגיף עדיין כאן ומסוכן לאנשים מבוגרים ובעלי מחלות רקע. אבל לכולנו יש היום עוד כלים – חיסון, מניעה מהתקהלויות. אמשיך להמליץ לאותן אוכלוסיות בסיכון לשים מסכה במקומות סגורים, בטח בהתקהלויות"

  18:55
  05.07.22
  שטח כלכלי No Comments on חה"כ אבוטבול: "הגישה שלנו היא קודם כל לדאוג לשכבות החלשות"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  פרויקטור הקורונה, פרופ' סלמן זרקא שוחח הערב (ראשון) עם אבי מימרן במהדורה המרכזית על החלטת הממשלה להסיר את המסכות: "הקורונה לא מאחורינו. אנחנו עם 15-20 מקרים של אשפוז מידי יום. אבל ככל שניתן לשחרר את האנשים מחובות וחוקים ולאפשר להם לקבל את ההחלטה הנכונה מבחירה – כך נכון לפעול וזו המטרה של ההחלטה בעניין המסכות".

  לדבריו "אנחנו עדיין בגל החמישי, של האומיקרון – שאמנם יותר מדבק אבל מייצר פחות תחלואה קשה למעט בקרב האוכלוסיות בסיכון. אפשר לומר שאנחנו היום בוגרים של חמישה גלים ועם הזמן אנחנו מנסים לדייק את המענה. בהתחלה הלכנו לסגרים, אחרי זה למדנו לדייק את התגובה".

  "הנגיף עדיין כאן ומסוכן לאנשים מבוגרים ובעלי מחלות רקע. אבל לכולנו יש היום עוד כלים – חיסון, מניעה מהתקהלויות. אמשיך להמליץ לאותן אוכלוסיות בסיכון לשים מסכה במקומות סגורים, בטח בהתקהלויות".  0 תגובות