מעבר לאתר המותאם

  בתום שעות ארוכות: ישיבת מועצת השורא הסתיימה ללא החלטות

  אבי רבינא No Comments on בתום שעות ארוכות: ישיבת מועצת השורא הסתיימה ללא החלטות

  הבוקר הודיעה רע"מ על מסיבת עיתונאים  בלשכתו של ח"כ וואליד טאהא בכפר קאסם, אך היא בוטלה בעקבות הסערה עם מותה של עיתונאית אל ג'זירה בג'נין הבוקר

  צילום: Flash90
  18:55
  05.07.22
  שטח כלכלי No Comments on חה"כ אבוטבול: "הגישה שלנו היא קודם כל לדאוג לשכבות החלשות"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מועצת השורא של רע"מ שהתכנסה אתמול (שלישי) ודנה במשך שעות ארוכות בהקפאת חברותה של רע"מ בקואליציה, סיימה את ישיבתה ללא החלטות.

  חבר במועצת השורא אמר כי לא התקבלו החלטות, "נמתין להתפתחויות בשעות הבוקר ונכריע". לפי גורמים ברע"מ המדיניות עכשיו היא למשוך זמן עד הדקה האחרונה לפני ההצבעה, כך פעלה המפלגה ברמה האסטרטגית לאורך הקדנציה במטרה לנצל את הזמן עד תום, כך גם רע"מ תמשיך להיות בראש סדר היום הפוליטי והתקשורתי.

  הבוקר הודיעה רע"מ על מסיבת עיתונאים  בלשכתו של ח"כ וואליד טאהא בכפר קאסם, אך היא בוטלה בעקבות הסערה החדשה עם מותה של עיתונאית אל ג'זירה בג'נין הבוקר.

  ראש הממשלה החליפי, יאיר לפיד מקדם בימים האחרונים את ההבטחות שניתנו לרע"מ ועושה מאמצים להעביר תקציבים לחברה הערבית כדי שאלה יתמכו בהמשך בקיומה של הממשלה.

  בהתאם להחלטה שתתפרסם אפשר והיום תועלה להצבעה הצעת החוק לפיזור הכנסת שמקדמת האופוזיציה. גורם בכיר במועצה אמר הלילה כי רע"מ תמשיך את הקפאת חברותה בממשלה.  0 תגובות