מעבר לאתר המותאם

  ח"כ גמליאל על פרשיית ילדי תימן: "אות קין על מדינת ישראל"

  אסתי פלד No Comments on ח"כ גמליאל על פרשיית ילדי תימן: "אות קין על מדינת ישראל"

  ח"כ גילה גמליאל במהדורה המרכזית: "יש משפחות שלמות שההורים כבר הלכו לעולמם עם אותם סימני שאלה וכאב שליווה אותם כל חייהם. זה אות קין על מדינת ישראל שסוגיה כזו לא מקבלת את הבהירות המתבקשת"

  צילום: Tomer Neuberg/Flash90
  22:09
  03.07.22
  נתי קאליש No Comments on "כך עושים חליצה" הרב המחיש לתלמידים את הדף היומי | תיעוד

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ח"כ גילה גמליאל (הליכוד) שוחחה הערב (שני) עם אבי מימרן במהדורה המרכזית. "די מעציב לראות את הכנסת מתנהלת בתקופה האחרונה. שברו כבר את כל הכללים. גם נאום של 40 חתימות שבעבר היו מכבדים את מה שיש לאופוזיציה לומר – כאן ראש הממשלה מפנה גב ומנהל שיחות חולין".

  לאחר מכן התייחסה גמליאל לפרשיית חטיפת ילדי עולי תימן שנידונה היום שוב בכנסת: "זו אחת הטרגדיות המאוד קשות – שחוו יוצא תימן ומדינות הבלקן. אנחנו התקדמנו בשלבים מאוד גדולים בנושא. יש פה רצון לדעת איפה זה נגמר, איך מסיימים את הסאגה אחת ולתמיד וכל פעם מתגלה דבר חדש ואינפורמציה נוספת. פתאום חלק דברים נעלמים מהארכיון. יש כאן הרבה סימני שאלה".

  לדבריה "יש משפחות שלמות שההורים כבר הלכו לעולמם עם אותם סימני שאלה וכאב שליווה אותם כל חייהם. יש יותר ויותר מודעות לאותה התנהלות פוגענית כלפי המשפחות. זה אות קין על מדינת ישראל שסוגיה כזו לא מקבלת את הבהירות המתבקשת".  0 תגובות