מעבר לאתר המותאם

  חה"כ אורית סטרוק: "לא ייתכן שצה"ל הגדול והחזק לא יכול לטפל במיידי האבנים"

  אסתי פלד 1 Comment on חה"כ אורית סטרוק: "לא ייתכן שצה"ל הגדול והחזק לא יכול לטפל במיידי האבנים"

  חה"כ אורית סטרוק לאבי רבינא ב"מהדורה המרכזית": "חושבת כל הזמן האם אנחנו רוצים לדבר על מה שהיה אתמול או מה יהיה בלילה הקרוב" | "צריך להוציא מהלקסיקון את עניין יידויי האבנים, זה יכול להיגרם הרבה יותר חמור מאשפוז בבית חולים. אסור לזלזל בדברים האלו, אנשים צריכים לחזור הביתה בצורה בטוחה"

  22:09
  03.07.22
  נתי קאליש No Comments on "כך עושים חליצה" הרב המחיש לתלמידים את הדף היומי | תיעוד

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בראיון עם אבי רבינא ב"מהדורה המרכזית" ספרה חברת הכנסת מ"הציונות הדתית" אורית סטרוק על פיגוע האבנים בה נפצעו בנה ונכדיה: "אני חושבת כל הזמן האם אנחנו רוצים לדבר על מה שהיה אתמול או מה יהיה בלילה הקרוב. מה שקרה בלילה, אנחנו מבינים משום שהבן שלי איבד הכרה בשלב מסוים, ונשארו באוטו זוג ילדים קטנטנים. הוא כנראה נפגע מאבנים ומזכוכיות, בתוך הכפר ואז נתקע עם מכוניתו. ערב ערב נזרקים שם אבנים או יותר נכון רוגמים אותם"

  "הנכד הקטן, נפגע באופן מפחיד למדי בראשו, ברוך ה' הוא טופל ושוחרר הביתה. הנכדה כמעט ולא נפגעה. הנכד ידידיה מצבו הולך ומשתפר כל הזמן. יש אנשים שגרים באזור והם חייבים לעבור דרך הכפר הזה. לא להאמין שיש אנשים צמאי דם שככה משליכים אבנים לעבר משפחות שעוברים שם. לא ייאמן שצה"ל הגדול והחזק לא יכול לטפל בזה?"

  "צריך להוציא מהלקסיקון את עניין יידויי האבנים, זה יכול להיגרם הרבה יותר חמור מאשפוז בבית חולים. אסור לזלזל בדברים האלו, אנשים צריכים לחזור הביתה בצורה בטוחה. תאוות הרצח של כנופיות כאלו כמו שיש בחווארה לא נולדה בממשלה הזאת, היא נולדה במשפחות שהם גדלים, בספרי הלימוד שהם מתחנכים ברשות הפלסטינית. אבל מה שהשתנה בממשלה הזאת זה השיעבוד של הממשלה הזאת שלא יכולים לעשות כלום".

  "הדבר הנורא שחברי הכנסת אחמד טיבי ומנסור עבאס יבואו לבקר את המחבלים האלו בכלא, ממש כאלו שנמצאים ביחד איתנו בכנסת ונותנים לגיטימציה לטרור" סיימה סטרוק את הראיון.  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   נראה שהיא נזכרה אחרי שבני משפחתה נפצעו.
   לא ראוי לח"כ להגיב בהקשר לאירוע אישי.