מעבר לאתר המותאם

  ראה"מ לשעבר נתניהו: "אנשים מתים בלי סיבה רק בגלל שבנט ולפיד לא עושים כלום"

  אבי רבינא 2 Comment on ראה"מ לשעבר נתניהו: "אנשים מתים בלי סיבה רק בגלל שבנט ולפיד לא עושים כלום"

  מחדל הקורונה חסר התקדים: ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו נתן הצהרה לתקשורת, על רקע איבוד השליטה המוחלט של ממשלת ישראל על מגיפת הקורונה, "מאוד מקווה שלא נגיע לקריסת בתי החולים". נתניהו האשים כי "למרות העדויות מארה"ב על מחלות קשות בקרב ילדים שחלו באומיקרון, הממשלה החליטה לעבור להדבקה המונית של ילדי ישראל, חלקם יזדקקו לאשפוז ויסבלו מתופעות לוואי לכל החיים – זאת סכנה אמיתית". נתניהו הבהיר כי "הממשלה צועדת לשם בעניים פקוחות ובאפס החלטות"

  20:42
  19.05.22
  אבי רבינא No Comments on בליכוד מתבצרים בעמדתם: נתמוך רק במלגת לימודים מלאה לחיילים

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  על רקע שיא התחלואה והעומסים בבתי החולים בצורה חסרת תקדים שמתקדמת אל עבר קריסה של בתי החולים, ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו התן הצהרה היום (שלישי) לתקשורת ממלון Vert בירושלים, וסיפר, "ביקרתי כעת בבית החולים הדסה, דיברתי עם שורה של מומחים".

  כראה"מ שטיפל בהצלה חסרת תקדים בעולם במגיפה אמר נתניהו, "המסקנה ברורה: ממשלת בנט-לפיד הרימה ידיים, היא פשוט מפקירה את חייהם של אזרחי ישראל. הממשלה שלנו הביאה את ישראל למקום הראשון בעולם ביציאה מהקורונה, הממשלה שלהם הביאה את ישראל למקום הראשון בעולם בנדבקים בקורונה. לזה הם עוד קוראים "ממשלת הריפוי" האשים נתניהו.

  ראש הממשלה לשעבר הבהיר "לצערי המצב רק מחמיר. הממשלה איבדה שליטה בארבעה מחדלים ענקיים: חולים קשים, אשפוזים, ילדים, ופרנסה".

  נתניהו ציין את המחדלים הבלתי נסבלים של הממשלה הנוכחית, "קודם כל, מחדל החולים הקשים – מספר החולים הקשים היום הוא מעל 850. תבינו – כשיש למעלה מ-800 חולים קשים בקורונה, זה פוגע בטיפול הרפואי לחולים אחרים. לכן טיפולים נדחים, ניתוחים נדחים, ואנשים מתים בלי סיבה. רק השבוע נפטרו 126 ישראלים, חלקם ממוות מיותר, רק בגלל שבנט לא עושה כלום" תקף נתניהו.

  ראש הממשלה לשעבר הוסיף, "המחדל השני, מחדל האישפוזים – אתמול נשבר שיא העומס על בתי החולים מאז תחילת המגיפה. מספר מאושפזי הקורונה הגיע לשיא של כל הזמנים. יש גם לחץ אדיר על הצוותים הרפואיים שעובדים בחסר כי רבים מהרופאים והאחיות נמצאים בבידוד. אני מאוד מקווה שלא נגיע לקריסה, אבל כבר עכשיו אנחנו במצב מסוכן מאוד" התריע נתניהו.

  נתניהו הוסיף כי אובדן העשתונות ואיבוד השליטה הביאו לפגיעה קשה בילדים, "המחדל השלישי – ילדי ישראל. למרות העדויות מארה״ב על מחלות ותסמינים קשים שפוגעים בילדים שחלו באומיקרון, הממשלה החליטה שבעוד יומיים נעבור להדבקה המונית של כל ילדי ישראל. בלי בידודים, בלי אכיפה, בלי בדיקות מסודרות – כולם יידבקו".

  "ואחרי שהילדים ידבקו, וחלקם לצערנו יזדקקו לאשפוז ויסבלו מתופעות לוואי למשך שנים, הילדים ידביקו את צוותי ההוראה, ואחר כך יחזרו הביתה וימשיכו להדביק את אבא ואמא, את סבא וסבתא. זאת סכנה אמיתית. הממשלה הכושלת הזאת צועדת לשם בעיניים פקוחות ובאפס החלטות" האשים נתניהו בחריפות את אוזלת היד המסוכנת.

  ראש הממשלה לשעבר ציין כי המחדל של אי עזרה לבעלי עסקים הוא מחריד, "המחדל הרביעי – פרנסה. הממשלה שלנו נתנה פיצוים לאזרחים, לעסקים, לעצמאים, ובזכותם יצאנו מהקורונה עם אחת הכלכלות החזקות בעולם. בניגוד אלינו, הממשלה של בנט ולפיד אומרת: ״אין סגר אז לא צריך פיצויים״. אבל כולם יודעים את האמת. יש סגר. אין בית שאין בו לפחות מאומת אחד. אנשים נפגעים, עסקים קורסים, עצמאים מתרסקים – והממשלה לא נותנת פיצוי כלכלי, לא נותנת סיוע כספי, לא עושה כלום" האשים נתניהו.

  ראש הממשלה לשעבר ציין כי "בממשלה שלנו, כל העולם הגיע ללמוד מאיתנו מה לעשות מול הקורונה, עכשיו כל העולם מסתכל על בנט ולפיד ולומד מה לא לעשות".

  בסיום ההצהרה המיוחדת קרא נתניהו לכל אזרחי ישראל לקחת את גורלם בידם ולשמור על עצמם, "בנט ולפיד פשוט הפקירו את אזרחי ישראל לגורלם. ולכן אני מבקש מהציבור – גלו אחריות. שמרו על הילדים שלנו, על סבא וסבתא, על הקרובים לכם. תקפידו על מסיכות, על הגיינה וריחוק חברתי. מי שלא התחסן – שיתחסן. בשביל זה הבאנו את החיסונים, שהם הדבר היחיד הטוב שקרה פה. הימנעו מהתקהלויות ואירועים מיותרים".

  "שימרו על עצמכם, כי הממשלה הזאת לא שומרת עליכם" סיים נתניהו את הצהרתו.

   

     2 תגובות

  מיין תגובות