מעבר לאתר המותאם

  גפני: "איזו התקפות היו על הרב קנייבסקי ואף אחד לא ביקש סליחה"

  אבי רבינא No Comments on גפני: "איזו התקפות היו על הרב קנייבסקי ואף אחד לא ביקש סליחה"

  ח"כ משה גפני בנאומו במליאת הכנסת תקף את את הצביעות התקשורתית שהייתה אז, שהסיתה נגד מרן שר התורה, שהורה לפתוח את מוסדות הלימודים תוך שמירה על בריאות התלמידים

  משה גפני צילום: פלאש 90
  21:50
  28.06.22
  אסתי פלד No Comments on ח"כ לשעבר כלפון: "ידענו שזו קואליציה שיכולה ליפול בכל רגע"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  על רקע תוכנית ביטול הבידודים של ראש הממשלה בנט ושרת החינוך ביטון שלדעת לא מעט מאנשי המקצוע מסכנת את ילדי ישראל, יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני יוצא למתקפה במליאה נגד הצביעות התקשורתית והפוליטית: "הרב קנייבסקי אמר לשמור על ההנחיות, אבל בשום אופן לא להפסיק את הלימוד של הילדים" הזכיר גפני.

  גפני הזכיר את ההתקפות הארסיות והמסיתות נגד מרן שר התורה ואמר, "איזה התקפות היה נגדו, לא קם מישהו לבקש סליחה. ומה אומרים עכשיו בממשלה? 'אסור שהילדים לא ילכו לבתי הספר'. ככה זה ממשלה של שמונה ראשי ממשלות".

  ח"כ אמסלם העיר לגפני ואמר, "זה היה במשמרת שלנו, זה זה השמאל מותר להם בכל, מי ייבקש סליחה היושב ראש (הכנסת), הצבועים יבקשו?" תמה אמסלם.

  גפני המשיך ותקף את הגזירות הכלכליות, "היה צריך בעניין של יוקר המחייה לשמור שמחירים לא יעלו אלה ההפך ירדו, ולשמור על הבריאות של האנשים ושלמור על האיזונים. אנחנו מקבלים כמה הנחיות ביום. זו ממשלה של כמה ראשי ממשלה. אין שום דבר שהממשלה הזו עושה שיש בה את הרגישות ואת האיזון. כל זה אין".

     0 תגובות